Ankara casper yetkili servis

Ankara casper yetkili servisi teknisyenleriizin karşılaştığı adaptör arızaları herşeyden önce adaptör bağlantı noktasındaki aşınmalardır. Bu tarz arızalar şarj aletinin çok sık takılıp sökülmesinden kaynaklandığı gibi adaptörü takılıyken döndürmek yerinden oynatmak neticesinde oluşmaktadır. Bu tarz arızalarda adaptör onarımı bozuk girişin sahi jakla değiştirilmesi ile düzeltilir.

Ankara casper yetkili servisi notebook adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer voltajdan dolayı yanmasıdır. Bu tarz arızalar genelde garanti kapsamındadır ve şarj aleti değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak önerilerimiz, şarj aletinizi kuru ve diğer elektrik kablolarından farklı bir ortamda kullanmanızdır. Diğer elektrik hatları manyetik bir alan oluşturduğundan ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu notebookunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan şarj aleti kablosunu koli bandı ile bantladıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek tamir edilmelidir. Son olarak notebooklarınızı pili sökerek direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSD Adaptör

Fazla karşılaşılan kullanıcı hatası ise sert kullanımdan kaynaklanmaktadır. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde ise tuşu kibarca yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.